SP 3500 - niezawodność i moc Drukuj Email
sp3500_pignoneBFT SP 3500 to nowy siłownik elektromechaniczny zaprojektowany specjalnie dla dużych bram przesuwnych do 3500 kg wagi.

Solidna konstrukcja siłownika, obudowa z blachy stalowej malowanej proszkowo oraz zintegrowana centrala sterująca ułatwia instalację i sprawia, że SP3500 jest idealny dla wszystkich aplikacji przemysłowych, gdzie niezawodność i moc są niezbędne.

Z potężnym silnikiem zasilany 400V bramy zaprojektowane specjalnie do zastosowań przemysłowych i stosowania nowych hamulec elektromechaniczny, nowy system opracowany przez BFT umożliwia precyzyjne zatrzymania w położeniach krańcowych, bramy i nie uderzać stałych struktur aresztowania. Ponadto, system z elektromechanicznym dźwigni wyłącznika krańcowego pozwala na łatwą regulację tego samego i absolutną precyzją zatrzymania.

Vicenza firma również przykładali dużą uwagę w rozwoju MICRO BEZPIECZEŃSTWA, mikroprzełącznik że instalator, aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa podczas instalacji i konserwacji. W rzeczywistości, otwierając drogę do dostępu powoduje zatrzymanie bramy i blokuje szansę na pracę.

Inną cechą SP3500 pozwalające na instalację w dowolnym kontekście i jednocześnie nadaje solidności i wytrzymałości.

Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy na: www.bft.it