Argo Drukuj Email

Argo 24 V DC - siłownik do bram garażowych o powierzchni do 20 m2.Siłowniki z serii ARGO to nowe wzornictwo oraz zmieniona konstrukcja przekładni w stosunku do poprzednich modeli siłowników do bram garażowych, a także wbudowany enkoder absolutny, który pozwala na bardzo precyzyjne ustawienie położeń krańcowych. Przeznaczone są do montażu na jedno calowym wałku bram garażowych rezydencyjnych oraz bram w garażach zbiorczych, o powierzchni bramy do 20 m2. Posiadają silnik zasilany napięciem 24 V DC oraz wewnętrzną przekładnię samohamowną, która blokuje ręczne otwieranie i zamykanie bramy. Częstotliwość użytkowania napędów do 200 cykli na dobę.

 

Zintegrowana centrala VENERE-D (dedykowana), posiada możliwość obsługi jednego siłownika elektromechanicznego, zasilanego napięciem 24 V DC o mocy do 300 W, wyposażonego w enkoder absolutny. Centrala umożliwia łatwe i wygodne podłączenie akcesoriów dodatkowych dzięki numerowanym listwom zaciskowym. Posiada wbudowane funkcje autodiagnozy. Elektroniczna regulacja momentu obrotowego, funkcja furtki, programowalne wyjścia, to tylko niektóre z wielu zaawansowanych funkcji centrali. Bezpieczeństwo użytkowania zapewnia funkcja amperometrycznej detekcji przeszkód. Możliwość podłączenia awaryjnego zasilania akumulatorowego. Zintegrowany dwukanałowy radioodbiornik CLONIX z kodem dynamicznie zmiennym umożliwia zapamiętanie do 63 pilotów z serii MITTO. Programowanie za pośrednictwem wyświetlacza LCD oraz trzech przycisków lub za pośrednictwem programatora PROXIMA. Funkcja autoset umożliwiająca automatyczny dobór parametrów pracy podłączonych do centrali siłowników.

 

WYDAJNY I KOMPAKTOWY

Najmocniejszy siłownik do bram garażowych - wyposażony w silnik 24 V DC  - na rynku: moment obrotowy siłownika - 55 Nm.
Tylko 65 mm od podstawy do osi wału wyjściowego - może być zainstalowany praktycznie w każdej sytuacji.

 

SZYBKI I UNIWERSALNY

 

Maksymalnie 30 obrotów na minutę na bramie o powierzchni do 20 m2: najszybszy siłownik na rynku!

Niezwykle cichy oraz łatwy w instalacji. Idealny siłownik dla szerokiej gamy zastosowań.

Możliwość zastosowania szerokiej gamy akcesoriów dodatkowych w celu zwiększenia funkcjonalności siłownika.


DOKŁADNY I NIEZAWODNY

 

Zastosowanie enkdoera absolutnego dla jeszcze precyzyjniejszego ustawiania położeń krańcowych.

Technologia niskonapięciowa oraz solidna konstrukcja: trwałość i niezawodność w każdych warunkach stosowania, zarówno domowych, komercyjnych jak i przemysłowych.

 

BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWANIA


Centrala sterująca wykonana w technologii mikroprocesorowej, zgodna z protokołem EElink.

Dzięki zabezpieczeniu przed zgnieceniem w razie zetknięcia z przeszkodą siłownik zmienia kierunek ruchu, zapobiegając wyrządzeniu szkody osobom lub przedmiotom.Wersja z silnikiem 24 V DC została specjalnie zaprojektowana do łatwej i szybkiej instalacji, zgodnej z zasadami bezpieczeństwa przewidzianymi w Dyrektywie Maszynowej.